Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Cesta pohádkovým parkem 2018

26.05.2018

Cesta pohádkovým parkem 2018

Jako každý rok, i letos se k příležitosti blížícího se Dne dětí konala již tradiční Cesta pohádkovým parkem. V parku bylo pro děti připraveno mnoho zajímavých úkolů, které plnily v doprovodu pohádkových postav. Některá stanoviště byla poutavá i pro dospělé. Tento krásný slunečný den pokračoval zábavou v zahradě MFB. Zde si děti užily na skákacím hradu, vyzkoušely si malování keramiky, připraveno bylo i malování na obličej a tetování. Bohatá tombola nemohla chybět, užili jsme si diskotéku Ládi Sovjeta a mohli jsme zhlédnout krásná vystoupení mažoretek z Prostějova a vystoupení pole dance Daniely Čapkové. 
Zpět na aktuality