Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Cesta za rozzářenou dýní 2018

31.10.2018

Cesta za rozzářenou dýní 2018

Středeční podvečer 31.10. patřil již tradičně Cestě za rozzářenou dýní. Pochod všech zúčastněných dětí i dospělých v halloweenských kostýmech vedl krásně osvětleným zámeckým parkem, takže nebylo proč bát se strašidel. V zahradě MFB pak bylo pro děti připraveno mnoho zajímavých soutěží a halloweenské tanečky na parketu. Všechny děti si za splnění strašidelných úkolů zasloužily sladkou odměnu.

.... více fotek ve fotogalerii ZŠ.Zpět na aktuality