Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Den otevřených dveří

22.09.2018

Den otevřených dveří

V sobotu 22. 9. se otevřely dveře naší školy široké veřejnosti. Pozvání přijali mnozí z místních občanů, rodiče dětí, bývalí žáci, ale podívat se do nově opravené budovy přišli návštěvníci i ze sousedních vesnic. V naší škole se stále pracuje, ještě není vše hotové, ve dvoře školy se buduje další třída, ale i přes to se bylo čím pochlubit. Prostory školy jsou pro děti krásně vybarvené, máme nové tabule a vše uvnitř je nové a zrekonstruované. Moc se nám naše škola líbí. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit někdy příště.Zpět na aktuality