Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Den s ježkem

19.03.2015

Den s ježkem

Den s ježkem v prvním ročníku

 

Jí ježek jablíčka? To a další poznatky získali žáci prvního ročníku při projektu o ježkovi. Největší radost měly děti z živého ježka amazonského. Svého domácího mazlíčka Alexe donesla spolužákům ukázat Amálka Oravcová. Dětem povyprávěla, jak se o svého ježka stará, kdy ježek spí, jak dokáže při obraně naježit bodliny… O ježkovi jsme si přečetli básničky, měli jsme také „ježčí matematiku“ a pro radost omalovánky s ježkem.
 

Zpět na aktuality