Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Den s ježkem

19.03.2015

Den s ježkem

Den s ježkem v prvním ročníku

 

Jí ježek jablíčka? To a další poznatky získali žáci prvního ročníku při projektu o ježkovi. Největší radost měly děti z živého ježka amazonského. Svého domácího mazlíčka Alexe donesla spolužákům ukázat Amálka Oravcová. Dětem povyprávěla, jak se o svého ježka stará, kdy ježek spí, jak dokáže při obraně naježit bodliny… O ježkovi jsme si přečetli básničky, měli jsme také „ježčí matematiku“ a pro radost omalovánky s ježkem.
 

Zpět na aktuality