Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Den s ježkem

19.03.2015

Den s ježkem

Den s ježkem v prvním ročníku

 

Jí ježek jablíčka? To a další poznatky získali žáci prvního ročníku při projektu o ježkovi. Největší radost měly děti z živého ježka amazonského. Svého domácího mazlíčka Alexe donesla spolužákům ukázat Amálka Oravcová. Dětem povyprávěla, jak se o svého ježka stará, kdy ježek spí, jak dokáže při obraně naježit bodliny… O ježkovi jsme si přečetli básničky, měli jsme také „ježčí matematiku“ a pro radost omalovánky s ježkem.
 

Zpět na aktuality