Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Florbal
V tomto školním roce jsme začali hrát florbal. Děti se učí základní techniky pohybu s hokejkou a míčkem, střelbu na branku. Druhou část tréninku...
Kalendář akcí
22
kvě
Přípravné lekce "S Čmeldou a Brumdou do školy"

Dílna čtení a návštěva knihovny

14.03.2019

Dílna čtení a návštěva knihovny

Měsíc březen je věnován knihám, proto se i žáci naší školy po celý měsíc zapojují do aktivit spojených s knihami. V páté třídě 12.3. proběhla dílna čtení. Každý si přinesl do školy svoji oblíbenou knihu. Žáci vyhledávali v knihách informace, každý zpracoval mini projekt. Poté následovalo společné povídání a každý svoji knihu představil spolužákům a zkusil vymyslet doporučení, proč by si právě tento příběh měli ostatní přečíst.
Dne 14.3. jsme navšívili obecní knihovnu, žáci se dozvěděli o systému půjčování knih a prohlédli si některé knihy.

Zpět na aktuality