Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Květnové dopravní hřiště 4. ročník
Ve středu 29.5.2019 žáci 4. ročníku podruhé v tomto školním roce navštívili dopravní hřiště v Prostějově. Nejdříve si zopakovali teorii silničního...
Kalendář akcí
25
čen
Dopravní hřiště v MFB

Indiáni aneb učíme se písmenko i

16.11.2018

Indiáni aneb učíme se písmenko i

Když jsme se učili písmenko i, hráli jsme si na Indiány. Krásně oblečení a namalování jsme se postupně seznámili s Indiány a jejich tradicemi. Učili jsme se u "ohně", namalovali ti tee-pee a zatančili indiáský tanec. Prvňáčci si projektové vyučování moc užili a od té doby si pamatují, že každé malé i má nad sebou tečku, jako Indián svou čelenku.Zpět na aktuality