Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Jablíčkový den 2015

13.10.2015

Jablíčkový den 2015

Již tradičně si v říjnu prvňáčci užili „Jablíčkový den“. Začal pohádkou „O zatoulaném jablíčku“, pokračoval „jablíčkovými úkoly“ v českém jazyce, matematice a hudební výchově. Děti bavilo tvoření na koberci, kdy ve skupině skládaly velké barevné jablko z vršků PET lahví. Vybrali jsme „jablíčkovou královnu“ a nejkrásnější jablíčko. Díky maminkám jsme si pochutnali na spoustě jablíčkových dobrot. Velmi jim za to děkujeme.
Zpět na aktuality