Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Jablíčkový den 2015

13.10.2015

Jablíčkový den 2015

Již tradičně si v říjnu prvňáčci užili „Jablíčkový den“. Začal pohádkou „O zatoulaném jablíčku“, pokračoval „jablíčkovými úkoly“ v českém jazyce, matematice a hudební výchově. Děti bavilo tvoření na koberci, kdy ve skupině skládaly velké barevné jablko z vršků PET lahví. Vybrali jsme „jablíčkovou královnu“ a nejkrásnější jablíčko. Díky maminkám jsme si pochutnali na spoustě jablíčkových dobrot. Velmi jim za to děkujeme.
Zpět na aktuality