Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

04.12.2015

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

Představení navodilo dětem krásnou sváteční atmosféru za pomoci vánočních písní a koled i hezkého, poučného příběhu o narození Ježíška a pouti tří králů a pastýřů k jesličkám do Betléma. V podání Michaely Novozámské zazněla spousta krásných písní. Na závěr si děti s herečkou zazpívaly píseň, která nás provází letošním adventním obdobím - Hvězdičku Betlémskou.  


Zpět na aktuality