Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

04.12.2015

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

Představení navodilo dětem krásnou sváteční atmosféru za pomoci vánočních písní a koled i hezkého, poučného příběhu o narození Ježíška a pouti tří králů a pastýřů k jesličkám do Betléma. V podání Michaely Novozámské zazněla spousta krásných písní. Na závěr si děti s herečkou zazpívaly píseň, která nás provází letošním adventním obdobím - Hvězdičku Betlémskou.  


Zpět na aktuality