Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Noc ve škole 2019 - RYTÍŘI KULATÉHO STOLU
Noc ve škole je největší školní akce, na kterou se všichni žáci těší celý rok. Letost jsme se vrátili v čase do doby krále Artuše....
Kalendář akcí
26
čen
Pasování na školáky - MŠ

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

29.05.2019

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

Ve středu 29.5.2019 žáci 4. ročníku podruhé v tomto školním roce navštívili dopravní hřiště v Prostějově. Nejdříve si zopakovali teorii silničního provozu a jízdu na kole v praxi. Poté přišla náročnější část. Žáci museli zdolat úkoly písemného testu. Pak následovala jízda, která prověřila jejich znalosti v praxi. Komu se podařilo test i jízdu zvládnout bez potíží, získal průkaz mladého cyklisty.

Zpět na aktuality