Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Městské divadlo v Prostějově - Medová královna

25.10.2018

Městské divadlo v Prostějově - Medová královna

Ve čtvrtek 25. 10. 2018 děti z mateřské školy navštívily divadlo v Prostějově. Shlédly příběh holčičky, kterou dědeček poslal do úlu pro med. Holčička se na své dobrodružné cestě za sladkým pokladem setkala s řadou překážek, učila se pokoře a trpělivosti a dozvěděla se, jak se včely rodí, čím se živí, co mají na práci, jak spolu mluví a jak vzniká med.
Zpět na aktuality