Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Mikulášská besídka v MŠ

04.12.2014

Mikulášská besídka v MŠ

Na Mikulášské besídce jsme se poprvé sešli venku na zahrádce školky pod tím nejkrásnějším stromečkem. Přišel za námi Mikuláš, čert i andílek, děti mu zapívaly několik písniček a každé dítko mělo připravenou i básničku, za kterou od andílka dostalo nadílku. Navštívil nás tu také pan starosta a každé dítko dostalo drobnou nadílku i od něj. Po skončení programu si děti daly čajík a perníčky, které napekly naše šikovné děti ze třídy Berušek. Maminky, tatínci, babičky a dědečkové si mohli dát na zahřátí teplý svařáček. Besídka se nám povedla, děti byly spokojené a už se těšíme na druhý ročník.Zpět na aktuality