Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Mikulášská besídka v MŠ

04.12.2014

Mikulášská besídka v MŠ

Na Mikulášské besídce jsme se poprvé sešli venku na zahrádce školky pod tím nejkrásnějším stromečkem. Přišel za námi Mikuláš, čert i andílek, děti mu zapívaly několik písniček a každé dítko mělo připravenou i básničku, za kterou od andílka dostalo nadílku. Navštívil nás tu také pan starosta a každé dítko dostalo drobnou nadílku i od něj. Po skončení programu si děti daly čajík a perníčky, které napekly naše šikovné děti ze třídy Berušek. Maminky, tatínci, babičky a dědečkové si mohli dát na zahřátí teplý svařáček. Besídka se nám povedla, děti byly spokojené a už se těšíme na druhý ročník.Zpět na aktuality