Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Návštěva kina v Šantovce a Vánoční trhy Olomouc

19.12.2014

Návštěva kina v Šantovce a Vánoční trhy Olomouc

I přes první překážky už při samotné cestě do Olomouce se nám výlet velmi vydařil. Pohádka 3 bratři se nám moc líbila a výzdoba Šantovky byla pěkná. Po té jsme se vypravili na vánoční trhy na náměstí, počasí bylo příznivé a teplota nadprůměrná. Každý si zazvonil na ve zvoničce na Ježíška, podívali jsme se na krásný velký vánoční strom a v pravé poledne na olomoucký orloj, který nám pěkně zahrál. Pán u historického dětského kolotoče nás moc potěšil, všechny dětičky z naší školičky povozil zadarmo, děti mu za to poděkovaly a popřály pěkné svátky. Každé dítko si odvezlo na památku i nějakou drobnost za kapesné, které dostalo od rodičů - vezli jsme pěkné zdobené perníčky, ale třeba i pravé vánoční ozdoby na stromeček. Celý výlet byl moc pěkný, vánoční atmosféra všude kolem nás nám uděla krásný poslední školní den v tomto roce.


 

 

Zpět na aktuality