Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Návštěva Muzea kočárů

26.09.2018

Návštěva Muzea kočárů

Další zastávkou v putování po pamětihodnostech naší obce bylo Muzeum kočárů, které žáci navštívili ve středu. Pan Obr nás všechny uchvátil poutavým vyprávěním o vzniku a stavbě muzea, o složitých opravách a renovacích kočárů, děti zaujala ukázka původního řemesla, ale také samotné kočáry a jejich původ. Pan Obr nám také ukázal, které z nich se objevily ve slavných filmech nebo při vzácných příležitostech. Děkujeme za pozvání a ukázku a rádi se do tohoto krásného místa opět vrátíme.Zpět na aktuality