Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Návštěva zámku 27. 9. 2018

27.09.2018

Návštěva zámku 27. 9. 2018

Ve čtvrtek naši žáci zavítali do zámeckých komnat. Zámek v Čechách pod Kosířem je nejen nově a krásně opravený, ale kromě samotné prohlídky jižního křídla zámku, které je zařízené ve stylu Františka Josefa II. Silva Taroucy a vyzdobené díly Josefa Mánesa, je zde možné navštívit také nově otevřenou expozici jízdních kol. Děti ale nejvíce zaujala expozice pánů Svěráků a ukázka z filmových děl. Nejvíce se dětem líbila expozice z filmu Kuky se vrací a Obecná škola. Cestou zpět se děti prošly po nádherném zámeckém parku a popovídaly si o vzácných stromech, které se v parku nachází.
Za poutavou prohlídku a pozvání moc děkujeme.


Zpět na aktuality