Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Oslavy lesa na Flóře 2018

05.10.2018

Oslavy lesa na Flóře 2018

V pátek 5. 10.  se žáci naší školy vydali do Olomouce, kde se konala akce, kterou pořádají Lesy ČR Oslavy lesa Flóře. Po celém parku byly stanoviště s ukázkami a různými úkoly, kde si děti mohly v praxi vyzkoušet řezání dřeva pilou, dlabání mísy dlátem, poznávaly stromy podle větví a jejich plodů, naučily se sázet stromky, poznávaly chráněné rosliny Litovelského Pomoraví, dověděly se spoustu zajímavých věcí o práci lesníků, jejich povinné výbavě při práci v lese a spoustu dalšího. Děti si za splnění úkolů vysloužily malý dárek.

Zpět na aktuality