Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Pevnost poznání Olomouc

24.11.2015

Pevnost poznání Olomouc

Naše cesty za vědomostmi nejsou odkázány jen na prostory třídy a školy, proto jsme v úterý 24.11. podnikli výpravu do Pevnosti poznání v Olomouci . Žáci prvního ročníku si vyzkoušeli, že lidské tělo funguje jako dokonalé puzzle. Druháci si zahráli na planety Sluneční soustavy. Třeťáci měli možnost nakouknout do mikroskopu a pozorovat drobné vodní živočichy zblízka. Čtvrťáci a páťáci si zopakovali, co se naučili v hodinách Přírodovědy a Vlastivědy o ochraně životního prostředí a vodstvu České republiky.

Zpět na aktuality