Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

20.01.2016

Pohádka do dlaně - Městské divadlo Prostějov

 

Obě třídy mateřské školy a děti z prvního ročníku základní školy se podívaly do Městského divadla v Prostějově. Veršovaná pohádka o koloběhu ročních dob v přírodě byla živým snem jednoho užaslého člověka, před kterému se náhle začly objevovat postavy představující roční doby. A jak všichni dobře vědí, každé období je úplně jiné. Paní Zima je třeskutá a pěkně od rány, deštivé Jaro je osobnost o poznání citlivější, horké Léto se umí pěkně rozpálit, zatímco malíř Podzim pořád lítá s hlavou někde v oblacích. Roční doby spolu svádějí boj o nadvládu nad světem, ale ať dělají, co dělají, ten souboj má stejně vždycky dopředu známý výsledek.


Zpět na aktuality