Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Poznáváme Českou republiku

23.02.2016

Poznáváme Českou republiku

Poznávání naší vlasti může být i zábavné. Společně s žáky 2. ročníku jsme si povídali o zajímavých místech České republiky, které navštívili s rodiči. Prohlédli si fotografie a vše  zpracovali do vlastnoručně vyrobené velké mapy v rámci projektové hodiny. Potom se žáci seznámili s nejznámějšími pověstmi českých dějin. A co vy? Pamatujete si ještě pověst "O Přemyslovi", "O kněžně Libuši" nebo třeba "O Horymírovi"?


Zpět na aktuality