Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Poznáváme Českou republiku

23.02.2016

Poznáváme Českou republiku

Poznávání naší vlasti může být i zábavné. Společně s žáky 2. ročníku jsme si povídali o zajímavých místech České republiky, které navštívili s rodiči. Prohlédli si fotografie a vše  zpracovali do vlastnoručně vyrobené velké mapy v rámci projektové hodiny. Potom se žáci seznámili s nejznámějšími pověstmi českých dějin. A co vy? Pamatujete si ještě pověst "O Přemyslovi", "O kněžně Libuši" nebo třeba "O Horymírovi"?


Zpět na aktuality