Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Projekt "O zvířatech mezi námi"

25.09.2015

Projekt

Projekt "O zvířatech mezi námi" proběhl na škole 25.9. ve všech ročnících. Nejmenší děti si povídaly o zvířatech z různých koutů naší planety, o ohrožených a chráněných druzích. Děti si přinesly knihu o svém oblíbeném zvířátku a třídě o něm něco pověděly. Ve druhé třídě děti tvořily encyklopedii o svém vlastním zvířátku. Třetí třída se zaměřila na chov a užitek domácích zvířat. Připomněli jsme si tak Světový den zvířat.


Zpět na aktuality