Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí
27
úno
Hravá věda Radka Chajdy

Projekt "O zvířatech mezi námi"

25.09.2015

Projekt

Projekt "O zvířatech mezi námi" proběhl na škole 25.9. ve všech ročnících. Nejmenší děti si povídaly o zvířatech z různých koutů naší planety, o ohrožených a chráněných druzích. Děti si přinesly knihu o svém oblíbeném zvířátku a třídě o něm něco pověděly. Ve druhé třídě děti tvořily encyklopedii o svém vlastním zvířátku. Třetí třída se zaměřila na chov a užitek domácích zvířat. Připomněli jsme si tak Světový den zvířat.


Zpět na aktuality