Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Překvapení pro maminky
Na druhou květnovou neděli, kdy mají všechny maminky svátek, nezapomněli ani žáci naší školy a vyrobili jim malé překvapení....
Kalendář akcí
29
kvě
Dopravní hřiště 4. ročník

Projekt "O zvířatech mezi námi"

25.09.2015

Projekt

Projekt "O zvířatech mezi námi" proběhl na škole 25.9. ve všech ročnících. Nejmenší děti si povídaly o zvířatech z různých koutů naší planety, o ohrožených a chráněných druzích. Děti si přinesly knihu o svém oblíbeném zvířátku a třídě o něm něco pověděly. Ve druhé třídě děti tvořily encyklopedii o svém vlastním zvířátku. Třetí třída se zaměřila na chov a užitek domácích zvířat. Připomněli jsme si tak Světový den zvířat.


Zpět na aktuality