Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Florbal
V tomto školním roce jsme začali hrát florbal. Děti se učí základní techniky pohybu s hokejkou a míčkem, střelbu na branku. Druhou část tréninku...
Kalendář akcí
22
kvě
Přípravné lekce "S Čmeldou a Brumdou do školy"

Recitační soutěž 13.3.2019

13.03.2019

Recitační soutěž 13.3.2019

Dne 13. 3. 2019 se konalo školní kolo recitační soutěže. Soutěžilo se ve třech kategoriích. V první kategorii byli odvážní prvňáčci. Tuto kategorii vyhrála Kateřina Zaoralová. Ve druhé kategorii  soutěžili žáci druhého a třetího ročníku. Na 1. místě se umístil Cyril Zaoral, na 2. místě Marie Polednová a na krásném 3. místě Elen Jiráková. Ve třetí kategorii recitovali žáci čtvrtého a pátého ročníku. V této kategorii se na 1. místě umístila Natálie Martinčíková, 2. místo obsadil Václav Holubek a na třetím místě skončil Slavomír Nepožitek. Celkem se soutěže zúčastnilo 22 žáků.

Zpět na aktuality