Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Den otevřených dveří v ZŠ
Základní škola a Mateřská škola v Čechách pod Kosířem Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v základní škole. Pozvání platí nejen pro rodiče...
Kalendář akcí

Rozsvěcování vánočního stromu 2018

02.12.2018

Rozsvěcování vánočního stromu 2018

O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské školy strom obestoupili a svými kouzelnými hvězdami jej zažehli, vyslechli jsme si krásné vystoupení žáků ze základní školy. Nejkrásnější pohádkové písničky všechny naladily do kouzelné vánoční atmosféry, která začíná adventem. Nemohlo chybět ani vystoupení žáků ze Základní umělecké školy v Plumlově pod vedením paní učitelky Nedbalové. Mrazivý večer byl zakončen ohňostrojem.


Zpět na aktuality