Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Vánoční besídky ve třídách
Poslední školní den v roce 2018 jsme měli vánoční besídky v jednotlivých třídách. Společně jsme si rozbalili dárky, zazpívali koledy a ochutnali...
Kalendář akcí

Rozsvěcování vánočního stromu 2018

02.12.2018

Rozsvěcování vánočního stromu 2018

O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské školy strom obestoupili a svými kouzelnými hvězdami jej zažehli, vyslechli jsme si krásné vystoupení žáků ze základní školy. Nejkrásnější pohádkové písničky všechny naladily do kouzelné vánoční atmosféry, která začíná adventem. Nemohlo chybět ani vystoupení žáků ze Základní umělecké školy v Plumlově pod vedením paní učitelky Nedbalové. Mrazivý večer byl zakončen ohňostrojem.


Zpět na aktuality