Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Speciální Národní cena za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole

22.11.2015

Speciální Národní cena za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole

Na Národní konferenci v Praze jsme za náš projekt "S kamarády jde vše líp" realizovaný s předškoláky společně se školou z Rožňavy ze Slovenska ve školním roce 2014/2015 převzali ocenění Quality Label, což dokazuje, že náš projekt byl vynikající a opravdu se nám povedl.

Na této konferenci se ovšem rozdávaly i Národní ceny 2015. Bylo pro nás velkým překvapením i potěšením, že jedna byla slavnostně předána i naší škole. Obdrželi jsme speciální Národní cenu za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole v roce 2015. 
Vítězství v této kategorii jsme patřičně oslavili i s dětmi, nechybělo šampáňo, dobroty, dárečky...

Nyní začínáme s předškolními dětmi nový projekt " Cestování s Twinkom", tak snad bude minimálně takto úspěšný...
Zpět na aktuality