Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Florbal
V tomto školním roce jsme začali hrát florbal. Děti se učí základní techniky pohybu s hokejkou a míčkem, střelbu na branku. Druhou část tréninku...
Kalendář akcí
22
kvě
Přípravné lekce "S Čmeldou a Brumdou do školy"

Speciální Národní cena za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole

22.11.2015

Speciální Národní cena za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole

Na Národní konferenci v Praze jsme za náš projekt "S kamarády jde vše líp" realizovaný s předškoláky společně se školou z Rožňavy ze Slovenska ve školním roce 2014/2015 převzali ocenění Quality Label, což dokazuje, že náš projekt byl vynikající a opravdu se nám povedl.

Na této konferenci se ovšem rozdávaly i Národní ceny 2015. Bylo pro nás velkým překvapením i potěšením, že jedna byla slavnostně předána i naší škole. Obdrželi jsme speciální Národní cenu za nejlepší eTwinningový projekt realizovaný v mateřské škole v roce 2015. 
Vítězství v této kategorii jsme patřičně oslavili i s dětmi, nechybělo šampáňo, dobroty, dárečky...

Nyní začínáme s předškolními dětmi nový projekt " Cestování s Twinkom", tak snad bude minimálně takto úspěšný...
Zpět na aktuality