Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Stěhování základní školy

26.05.2018

Stěhování základní školy

V sobotu 26. května dopoledne proběhlo velké stěhování věcí a nábytku z budovy naší základní školy. Pomocníků se sešlo mnoho, a proto se vše zdařilo v rekordním čase. Touto cestou bychom chtěli všem, kteří se této dobrovolné akce zúčastnili moc poděkovat. Rodičům, místnímu Sboru dobrovolných hasičů a všem ostatním, kteří se na práci podíleli.


Zpět na aktuality