Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvěcování vánočního stromu 2018
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Než se tomu tak stalo a andílci z mateřské...
Kalendář akcí
18
pro
Vystoupení pro seniory

Svíčkárna Rodas Olomouc

19.11.2018

Svíčkárna Rodas Olomouc

Pondělní projektové vyučování ve Svíčkárně RODAS v Olomouci si všichni žáci moc užili. Úvodem jsme se dozvěděli něco málo o výrobě svíček, a pak už nás čekalo kreativní tvoření. Svíčky si děti namáčely do různých odstínů barevných vosků, polévaly je, vykrojily si barevné glycerinové mýdlo do tvaru, který si samy vybraly a sypaly si koupelovou sůl do pytlíčků dle vlastního výběru barev a vůní. Velkým zpestřením pro děti byli dva kamarádi přímo ve svíčkárně, papoušci ara. Před svíčkárnou si mohly děti prohlédnout domácí zvířata v minizoo. Tento den se opravdu vydařil.
Zpět na aktuality