Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Den otevřených dveří v ZŠ
Základní škola a Mateřská škola v Čechách pod Kosířem Vás srdečně zve na Den otevřených dveří v základní škole. Pozvání platí nejen pro rodiče...
Kalendář akcí

Svíčkárna Rodas Olomouc

19.11.2018

Svíčkárna Rodas Olomouc

Pondělní projektové vyučování ve Svíčkárně RODAS v Olomouci si všichni žáci moc užili. Úvodem jsme se dozvěděli něco málo o výrobě svíček, a pak už nás čekalo kreativní tvoření. Svíčky si děti namáčely do různých odstínů barevných vosků, polévaly je, vykrojily si barevné glycerinové mýdlo do tvaru, který si samy vybraly a sypaly si koupelovou sůl do pytlíčků dle vlastního výběru barev a vůní. Velkým zpestřením pro děti byli dva kamarádi přímo ve svíčkárně, papoušci ara. Před svíčkárnou si mohly děti prohlédnout domácí zvířata v minizoo. Tento den se opravdu vydařil.
Zpět na aktuality