Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Betlém ve školní družině

29.11.2019

Betlém ve školní družině

V listopadu jsme ve školní družině tvořili betlém z přírodních materiálů. Fotky hotového betlému jsme zaslali do celorepublikové soutěže o nejhezčí vánoční betlém, kterou vyhlásila Kancelář Pražského hradu k příležitosti 100 let výročí vzniku Kanceláře prezidenta republiky. K této příležitosti připravila speciální adventní dny otevřených dveří reprezentačních prostor Pražského hradu, které budou mimořádně nazdobeny ve vánočním duchu a připraveny na blížící se vánoční svátky.

V této soutěži jsme uspěli !! Naše betlémy, které jsme zaslali, byly vybrány mezi deset nejhezčích betlémů z celé republiky. Tato soutěž je vyhlášena pod záštitou paní Kateřiny Zemanové a mohly se jí zúčastnit jednotlivé třídy i skupiny dětí do 15 let. Je to pro nás velký úspěch, že jsme byli vybráni a pozváni na Pražský hrad, kde je pro nás připraveno překvapení. Moc se těšíme a v úterý 3. prosince vyrážíme do Prahy. 


                        

                       

Zpět na aktuality