Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Čarodějnický rej 2019

30.04.2019

Čarodějnický rej 2019

   Ve středu 30. dubna se konal již tradiční Čarodějnický rej. Počasí se umoudřilo, a i když to ještě dopoledne nevypadalo, všechny čáry a kouzla měly velký vliv na tom, že deštivé mraky odtáhly a nechaly slunce, aby rozzářilo celý den. Všechny čarodějnice i čarodějové se shromáždili před budovou školy a společně v dlouhém průvodu se vydali na hřiště MFB, kde bylo pro všechny věkové kategorie připraveno velké množství soutěží, tance a bohaté zábavy. Nechyběla ani tombola, diskotéka a spoustu sladkých odměn.

 

Zpět na aktuality