Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Čarodějnický rej 2019

30.04.2019

Čarodějnický rej 2019

   Ve středu 30. dubna se konal již tradiční Čarodějnický rej. Počasí se umoudřilo, a i když to ještě dopoledne nevypadalo, všechny čáry a kouzla měly velký vliv na tom, že deštivé mraky odtáhly a nechaly slunce, aby rozzářilo celý den. Všechny čarodějnice i čarodějové se shromáždili před budovou školy a společně v dlouhém průvodu se vydali na hřiště MFB, kde bylo pro všechny věkové kategorie připraveno velké množství soutěží, tance a bohaté zábavy. Nechyběla ani tombola, diskotéka a spoustu sladkých odměn.

 

Zpět na aktuality