Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Cesta pohádkovým parkem

30.05.2015

Cesta pohádkovým parkem

V sobotu 30. 5. 2015 se konal již 25.ročník Cesty pohádkovým parkem. Děti plnily úkoly u pohádkových postav u 7 stanovišť - 12 měsíčků s Maruškou, Křemílek s Vochomůrkou, Indiáni, Rytíři, postavy ze seriálu SpongeBob, Bílá paní a tradiční Vodníci. Děti na stanovištích dostávaly razítka a po splnění všech úkolů je čekala sladká odměna. Bohužel cesta pohádkovým parkem byla přerušena v 15:00 velkou bouřkou.  Pokračování oslavy dne dětí bylo na zahradě multifunkční budovy, kde byla pro děti připravena diskotéka Ládi Sovjeta, skákací hrad a bohaté občerstvení v podobě dobrot z udírny. 

Za krásné odpoledne děkujeme všem pořadatelům - Obec Čechy pod Kosířem, ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem, TJ Sokol, MO ČSSD
Zpět na aktuality