Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Cesta pohádkovým parkem

30.05.2015

Cesta pohádkovým parkem

V sobotu 30. 5. 2015 se konal již 25.ročník Cesty pohádkovým parkem. Děti plnily úkoly u pohádkových postav u 7 stanovišť - 12 měsíčků s Maruškou, Křemílek s Vochomůrkou, Indiáni, Rytíři, postavy ze seriálu SpongeBob, Bílá paní a tradiční Vodníci. Děti na stanovištích dostávaly razítka a po splnění všech úkolů je čekala sladká odměna. Bohužel cesta pohádkovým parkem byla přerušena v 15:00 velkou bouřkou.  Pokračování oslavy dne dětí bylo na zahradě multifunkční budovy, kde byla pro děti připravena diskotéka Ládi Sovjeta, skákací hrad a bohaté občerstvení v podobě dobrot z udírny. 

Za krásné odpoledne děkujeme všem pořadatelům - Obec Čechy pod Kosířem, ZŠ a MŠ Čechy pod Kosířem, TJ Sokol, MO ČSSD
Zpět na aktuality