Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Planetárium ve škole
V pátek 6. 9. žáci základní školy i děti matřské školy navštívili mobilní planetárium. Filmy o vesmíru byly pro děti poutavé a hodně zajímavé,...
Kalendář akcí
25
zář
Dopravní hřiště V Prostějově 4. ročník

Cesta pohádkovým parkem 2019

25.05.2019

Cesta pohádkovým parkem 2019

V sobotu 25. května se za krásného slunečného počasí konala naše Cesta pohádkovým parkem. I letos se tato tradiční akce těšila vysoké návštěvnosti. Pro děti byla v parku připravena opět nová zastavení s pohádkou. Hned na začátku pohádkové cesty je čekala parta siláků Avengers, kde děti plnily různé akční úkoly. Dále si mohly zasoutěžit v pohádkách jako Sůl nad zlato, Princezna ze mlejna, čekal na ně také myšák Mickey se svou Minnie, přešly smrdutou bažinu, kde na setkaly s Fionou a Shrekem, rozmanité úkoly plnily i u Croodsových nebo draka Blivajze. U zámeckého sklepení je čekala parta pirátů, na kopečku u věžky zase Locika a Flynn z pohádky Na vlásku. Rybník patřil opět vodnické rodince, kde si děti za splnění úkolu vysloužily dáreček. Na jednotlivých stanovištích bylo několik pestrých úkolů. Na konci cesty byly všichni účastníci odměněni balíčkem dobrot. Nekonečná zábava pokračovala na hřišti MFB. Děti tančily na diskotéce Ládi Sovjeta, mohly si zaskotačit na skákacím hradu, připraveny byly šipky, malování na obličej, malování na keramiku, a také se představily ve svých vystoupeních mažoretky z Prostějova. Chybět nemohlo bohaté občerstvení z udírny, cukrová vata a vynikající zmrzlina. Další fotografie naleznete ve Fotogalerii ZŠ.

Zpět na aktuality