Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Cesta za rozzářenou dýní 2019

31.10.2019

Cesta za rozzářenou dýní 2019

Podvečer posledního dne v měsíci říjnu patří vždy naší "Cestě". Děti i dospělí se ve strašidelných, a mnohdy hodně povedených, kostýmech sešli před budovou základní školy, aby v průvodu prošli krásně osvětleným zámeckým parkem. Cílem naší cesty bylo hřiště MFB, které bylo rovněž pěkně vyzdobené. Ve tmě zářily svítící dýně, které vydlabávaly a vyřezávaly děti z mateřské i základní školy během tématického vyučování dopoledne. S prací jim samozřejmě pomáhaly paní učitelky. Na parketu se děti zahřály veselými tanečky a vysloužily si odměny v mnoha pestrých soutěžích, které pro ně byly připraveny.Zpět na aktuality