Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rodilý mluvčí
Ve dnech 4. a 5. února naši školu navštívil rodilý mluvčí pan Navot Laufer a obohatil naši výuku.Během dvou dnů pan Laufer se účastnil výuky ve...
Kalendář akcí
25
úno
Pevnost poznání Olomouc

Cesta za rozzářenou dýní 2019

31.10.2019

Cesta za rozzářenou dýní 2019

Podvečer posledního dne v měsíci říjnu patří vždy naší "Cestě". Děti i dospělí se ve strašidelných, a mnohdy hodně povedených, kostýmech sešli před budovou základní školy, aby v průvodu prošli krásně osvětleným zámeckým parkem. Cílem naší cesty bylo hřiště MFB, které bylo rovněž pěkně vyzdobené. Ve tmě zářily svítící dýně, které vydlabávaly a vyřezávaly děti z mateřské i základní školy během tématického vyučování dopoledne. S prací jim samozřejmě pomáhaly paní učitelky. Na parketu se děti zahřály veselými tanečky a vysloužily si odměny v mnoha pestrých soutěžích, které pro ně byly připraveny.Zpět na aktuality