Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Den otevřených dveří

22.09.2018

Den otevřených dveří

V sobotu 22. 9. se otevřely dveře naší školy široké veřejnosti. Pozvání přijali mnozí z místních občanů, rodiče dětí, bývalí žáci, ale podívat se do nově opravené budovy přišli návštěvníci i ze sousedních vesnic. V naší škole se stále pracuje, ještě není vše hotové, ve dvoře školy se buduje další třída, ale i přes to se bylo čím pochlubit. Prostory školy jsou pro děti krásně vybarvené, máme nové tabule a vše uvnitř je nové a zrekonstruované. Moc se nám naše škola líbí. Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit někdy příště.















Zpět na aktuality