Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Den otevřených dveří v MŠ 2019

02.03.2019

Den otevřených dveří v MŠ 2019

V sobotu 2 . 3. 2019 proběhl v mateřské škole Den otevřených dveří, o který byl velký zájem. Přišly se podívat děti, které budou mateřskou školu navštěvovat. Také absolventi, bývalí zaměstnanci a mnoho dalších. Přístavba byla zahájena v květnu 2018 a úspěšně dokončena v listopadu 2018. Přístavbou ke stávajícímu objektu MŠ tak vznikla nová kompletně vybavená třída pro 20 dětí, včetně zázemí jako je šatna, umývárna a WC. Součástí akce bylo rovněž vybudování nového krytého vstupu do objektu MŠ. Provoz v nově třídě byl zahájen 3. 1. 2019.Zpět na aktuality