Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Den otevřených dveří v MŠ 2019

02.03.2019

Den otevřených dveří v MŠ 2019

V sobotu 2 . 3. 2019 proběhl v mateřské škole Den otevřených dveří, o který byl velký zájem. Přišly se podívat děti, které budou mateřskou školu navštěvovat. Také absolventi, bývalí zaměstnanci a mnoho dalších. Přístavba byla zahájena v květnu 2018 a úspěšně dokončena v listopadu 2018. Přístavbou ke stávajícímu objektu MŠ tak vznikla nová kompletně vybavená třída pro 20 dětí, včetně zázemí jako je šatna, umývárna a WC. Součástí akce bylo rovněž vybudování nového krytého vstupu do objektu MŠ. Provoz v nově třídě byl zahájen 3. 1. 2019.Zpět na aktuality