Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Den otevřených dveří v ZŠ 2019

04.04.2019

Den otevřených dveří v ZŠ 2019

Ve čtvrtek 4. dubna se dveře naší školy otevřely pro všechny, kteří se chtěli podívat, jak ve škole probíhá vyučování nebo se rozhlédnout, jak vypadá nově opravený interiér naší budovy. I když je škola stále v rekonstrukci, obehnaná lešením a všechny prostory ještě nejsou zpřístupněny, měli jsme se čím pochlubit. K nahlédnutí bylo i mnoho fotografií z různých školních akcí v průběhu několika let a chybět nemohlo ani občerstvení v naší jídelně. Všem, kteří se zúčastnili našeho Dne otevřených dveří děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na příště :-).


Zpět na aktuality