Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Den otevřených dveří v ZŠ 2019

04.04.2019

Den otevřených dveří v ZŠ 2019

Ve čtvrtek 4. dubna se dveře naší školy otevřely pro všechny, kteří se chtěli podívat, jak ve škole probíhá vyučování nebo se rozhlédnout, jak vypadá nově opravený interiér naší budovy. I když je škola stále v rekonstrukci, obehnaná lešením a všechny prostory ještě nejsou zpřístupněny, měli jsme se čím pochlubit. K nahlédnutí bylo i mnoho fotografií z různých školních akcí v průběhu několika let a chybět nemohlo ani občerstvení v naší jídelně. Všem, kteří se zúčastnili našeho Dne otevřených dveří děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na příště :-).


Zpět na aktuality