Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Den s ježkem

19.03.2015

Den s ježkem

Den s ježkem v prvním ročníku

 

Jí ježek jablíčka? To a další poznatky získali žáci prvního ročníku při projektu o ježkovi. Největší radost měly děti z živého ježka amazonského. Svého domácího mazlíčka Alexe donesla spolužákům ukázat Amálka Oravcová. Dětem povyprávěla, jak se o svého ježka stará, kdy ježek spí, jak dokáže při obraně naježit bodliny… O ježkovi jsme si přečetli básničky, měli jsme také „ježčí matematiku“ a pro radost omalovánky s ježkem.
 

Zpět na aktuality