Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Karel IV.
Celým dnem provázela žáky 4. ročníku postava krále a císaře Karla IV. Jako průvodní text žákům sloužil pracovní list, z kterého zjistili spoustu...
Kalendář akcí
26
lis
Divadlo v Prostějově 3. - 5. r.

Den stromů 2019

21.10.2019

Den stromů 2019

Dne 21. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Den stromů. Projekt jsme zahájili besedou, co o stromech víme, proč Den stromů slavíme, proč jsou důležité. Žáci se snažili hledat informace o stromech v encyklopediích, na tabletech, zvládali také překládat nejrůznější názvy stromů do anglického jazyka. Na závěr projektu jsme s žáky vytvořili ,,Duhový les“, kde žáci mohli popustit svoji fantazii a vznikly tak překrásné stromy. Projekt žáky moc bavil.  
Zpět na aktuality