Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Den stromů 2019

21.10.2019

Den stromů 2019

Dne 21. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Den stromů. Projekt jsme zahájili besedou, co o stromech víme, proč Den stromů slavíme, proč jsou důležité. Žáci se snažili hledat informace o stromech v encyklopediích, na tabletech, zvládali také překládat nejrůznější názvy stromů do anglického jazyka. Na závěr projektu jsme s žáky vytvořili ,,Duhový les“, kde žáci mohli popustit svoji fantazii a vznikly tak překrásné stromy. Projekt žáky moc bavil.  
Zpět na aktuality