Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Karel IV.
Celým dnem provázela žáky 4. ročníku postava krále a císaře Karla IV. Jako průvodní text žákům sloužil pracovní list, z kterého zjistili spoustu...
Kalendář akcí
26
lis
Divadlo v Prostějově 3. - 5. r.

Den zvířat - 5. ročník

11.10.2019

Den zvířat - 5. ročník

V pátek 11.10.2019 žáci 5. ročníku oslavili "Den zvířat". První částí projektu byla návštěva domácích mazlíčků. Navštívili nás pejsci, kočka, fretka, africký šnek, morče a křeček. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací - jak se o jednotlivé mazlíčky starat, čím je krmit, kolik mají let apod. Kromě živých zvířat jsme si mohli sáhnout na hadí kůži a podívat se na obrázky domácích mazlíčků, které si děti přinesly. V druhé části si děti vytvořily plákát o svém zvířátku nebo o zvířeti, které je zajímalo. Informace mohly vyhledávat na tabletech, v knížkách nebo použily podklady, které měly připravené z domova. Projekt byl pro děti přínosný a velmi je bavil.Zpět na aktuality