Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Děti hrají dětem

06.11.2019

Děti hrají dětem

Dne 6. 11. 2019 jsme uspořádali koncert s názvem ,,Děti hrají dětem". Jak už z názvu vyplývá, umělci se stali žáci naší školy, kteří hrají na hudební nástroj. V klavírním podání zazněly lidové písně, etudy, preludia, ale také skladby z filmů a pohádek. Ze strun kytary se linuly písně z pohádek a také si děti mohly poslechnout valčík. Tento ojedinělý koncet byl pro žáky zajímavý a inspirující.

Zpět na aktuality