Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Divadlo - Princezna na hrášku

25.11.2019

Divadlo - Princezna na hrášku

Ve středu 19.11. proběhlo ve školce divadelní představení pana Bartoně. Představení se zúčastnili i žáci první a druhé třídy. Divadlo, které bylo z části hrané a z části maňáskové, představilo pohádku Princezna na hrášku. Výprávění bylo komediálně pojato a dětské publikum se celé vystoupení dobře bavilo. Nakonec odměnilo všechny účinkující hlasitým potleskem.


Zpět na aktuality