Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Etiketa a Školní řád

17.04.2019

Etiketa a Školní řád

Dne 17. 4. 2019 k nám přijela paní lektorka, aby nás poučila o etiketě, to znamená o tom, jak se máme slušně chovat, například jak pozdravit, podržet dveře atd. Žáci dostali role pana ředitele, paní učitelky, žáka a žákyně a pak se snažili, aby svou roli předvedli na výbornou a dodrželi všechny zásady správného chování. Žáci předváděli různé scénky, při kterých se pobavili, ale také dozvěděli se spoustu zajímavých informací, které využijí nejen ve škole.

 

 

Zpět na aktuality