Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Halloweenská párty v ŠD

31.10.2019

Halloweenská párty v ŠD

Ve čtvrtek 31. října jsme po podzimních prázdninách ve školní družině pořádali Halloweenskou párty. Tento den si děti rády užívají, protože mohou již ráno přijít do školy ve strašidelných kostýmech. Na párty v družině nemohla chybět diskotéka, přehlídka v maskách a spousta zajímavých a pohybových soutěží. Děkujeme maminkám, které dětem poslaly občerstvení v podobě sušenek, křupek i sladkostí domácí výroby. Navštívila nás také naše bývalá žákyně Amálky, která s bratrem Maxíkem upekla a nazdobila nádherné muffiny.


Zpět na aktuality