Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Indiáni aneb učíme se písmenko i

16.11.2018

Indiáni aneb učíme se písmenko i

Když jsme se učili písmenko i, hráli jsme si na Indiány. Krásně oblečení a namalování jsme se postupně seznámili s Indiány a jejich tradicemi. Učili jsme se u "ohně", namalovali ti tee-pee a zatančili indiáský tanec. Prvňáčci si projektové vyučování moc užili a od té doby si pamatují, že každé malé i má nad sebou tečku, jako Indián svou čelenku.Zpět na aktuality