Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Indiáni aneb učíme se písmenko i

16.11.2018

Indiáni aneb učíme se písmenko i

Když jsme se učili písmenko i, hráli jsme si na Indiány. Krásně oblečení a namalování jsme se postupně seznámili s Indiány a jejich tradicemi. Učili jsme se u "ohně", namalovali ti tee-pee a zatančili indiáský tanec. Prvňáčci si projektové vyučování moc užili a od té doby si pamatují, že každé malé i má nad sebou tečku, jako Indián svou čelenku.Zpět na aktuality