Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Jablíčkový den 2015

13.10.2015

Jablíčkový den 2015

Již tradičně si v říjnu prvňáčci užili „Jablíčkový den“. Začal pohádkou „O zatoulaném jablíčku“, pokračoval „jablíčkovými úkoly“ v českém jazyce, matematice a hudební výchově. Děti bavilo tvoření na koberci, kdy ve skupině skládaly velké barevné jablko z vršků PET lahví. Vybrali jsme „jablíčkovou královnu“ a nejkrásnější jablíčko. Díky maminkám jsme si pochutnali na spoustě jablíčkových dobrot. Velmi jim za to děkujeme.
Zpět na aktuality