Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Ježíškova nadílka ve školní družině a vánoční besídka

19.12.2019

Ježíškova nadílka ve školní družině a vánoční besídka

Ve čtvrtek odpoledne ve školní družině naděloval Ježíšek. Děti se na nadílku moc těšily a během krátké procházky do zámeckého parku se už nemohly dočkat. Nadílka pod vánočním stromečkem byla letos štědrá. Děti si během rozbalování vánočních dárků a hraní s novými hračkami mohly pochutnat na vánočním cukroví a dobrotách, které jim poslaly maminky. Tímto bychom jim rádi poděkovali, velké díky patří rovněž rodičům, kteří dětem splnili některá vánoční přání a z části pomohli Ježíškovi s dárečky.

 

Zpět na aktuality