Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Karneval ve školní družině

01.03.2019

Karneval ve školní družině

Na karneval ve školní družině se všechny děti moc těšily. V pátek 1. 3. se dočkaly. Jako každý rok si děti oblékly zajímavé kostýmy svého oblíbeného hrdiny nebo zvířete a některé z nich si převlek samy vyráběly. Zábava byla v plném proudu, tančilo se na oblíbené písničky, soutěžilo se v napínavých úkolech a chybět nemohlo ani bohaté občersvení a tombola. Za drobné dárky a  občerstvení, které rodiče poslali moc děkujeme.
                                       


Zpět na aktuality