Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Karneval ve školní družině

01.03.2019

Karneval ve školní družině

Na karneval ve školní družině se všechny děti moc těšily. V pátek 1. 3. se dočkaly. Jako každý rok si děti oblékly zajímavé kostýmy svého oblíbeného hrdiny nebo zvířete a některé z nich si převlek samy vyráběly. Zábava byla v plném proudu, tančilo se na oblíbené písničky, soutěžilo se v napínavých úkolech a chybět nemohlo ani bohaté občersvení a tombola. Za drobné dárky a  občerstvení, které rodiče poslali moc děkujeme.
                                       


Zpět na aktuality