Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Karel IV.
Celým dnem provázela žáky 4. ročníku postava krále a císaře Karla IV. Jako průvodní text žákům sloužil pracovní list, z kterého zjistili spoustu...
Kalendář akcí
26
lis
Divadlo v Prostějově 3. - 5. r.

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

04.12.2015

Kino Metro Prostějov - Hvězdička Betlémská

Představení navodilo dětem krásnou sváteční atmosféru za pomoci vánočních písní a koled i hezkého, poučného příběhu o narození Ježíška a pouti tří králů a pastýřů k jesličkám do Betléma. V podání Michaely Novozámské zazněla spousta krásných písní. Na závěr si děti s herečkou zazpívaly píseň, která nás provází letošním adventním obdobím - Hvězdičku Betlémskou.  


Zpět na aktuality