Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

29.05.2019

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

Ve středu 29.5.2019 žáci 4. ročníku podruhé v tomto školním roce navštívili dopravní hřiště v Prostějově. Nejdříve si zopakovali teorii silničního provozu a jízdu na kole v praxi. Poté přišla náročnější část. Žáci museli zdolat úkoly písemného testu. Pak následovala jízda, která prověřila jejich znalosti v praxi. Komu se podařilo test i jízdu zvládnout bez potíží, získal průkaz mladého cyklisty.

Zpět na aktuality