Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Planetárium ve škole
V pátek 6. 9. žáci základní školy i děti matřské školy navštívili mobilní planetárium. Filmy o vesmíru byly pro děti poutavé a hodně zajímavé,...
Kalendář akcí
25
zář
Dopravní hřiště V Prostějově 4. ročník

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

29.05.2019

Květnové dopravní hřiště 4. ročník

Ve středu 29.5.2019 žáci 4. ročníku podruhé v tomto školním roce navštívili dopravní hřiště v Prostějově. Nejdříve si zopakovali teorii silničního provozu a jízdu na kole v praxi. Poté přišla náročnější část. Žáci museli zdolat úkoly písemného testu. Pak následovala jízda, která prověřila jejich znalosti v praxi. Komu se podařilo test i jízdu zvládnout bez potíží, získal průkaz mladého cyklisty.

Zpět na aktuality