Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Rozsvícení vánočního stromečku
O prvním adventním podvečeru se jako každý rok rozzářil v Čechách pod Kosířem nádherný vánoční strom. Večerem nás provázelo pěvecké vystoupení...
Kalendář akcí
9
pro
Advent na zámku v Náměšti

Mezinárodní den zvířat

07.10.2019

Mezinárodní den zvířat

Dne 7. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Mezinárodní den zvířat. Žáci získali v rámci projektu informace o historii tohoto významného dne, poznávali zvířata podle charakteristických vlastností, podle kostry. V rámci ZOOlympiády měli možnost změřit své síly se zvířaty. Žáci si vyzkoušeli, zda dokáží viset na žebřinách 4 hodiny jako opice, zadržet dech na 6 hodin jako krokodýl a mnoho dalších zajímavých disciplín. Žáci ve skupinách sepsali informace o svém oblíbeném zvířeti, se kterým seznámili ostatní žáky. Projekt nás provázel i v hodině anglického jazyka, ve kterém jsme si procvičili zvířata již známá, ale také jsme se dnes naučili spoustu nových. Na závěr projektového dne žáci obdrželi diplomy za své úsilí.

Zpět na aktuality