Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Den stromů 2019
Dne 21. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Den stromů. Projekt jsme zahájili besedou, co o stromech víme, proč Den stromů slavíme, proč jsou...
Kalendář akcí
25
říj
Hravá věda Radka Chajdy

Mezinárodní den zvířat

07.10.2019

Mezinárodní den zvířat

Dne 7. 10. 2019 žáci 3. ročníku oslavili Mezinárodní den zvířat. Žáci získali v rámci projektu informace o historii tohoto významného dne, poznávali zvířata podle charakteristických vlastností, podle kostry. V rámci ZOOlympiády měli možnost změřit své síly se zvířaty. Žáci si vyzkoušeli, zda dokáží viset na žebřinách 4 hodiny jako opice, zadržet dech na 6 hodin jako krokodýl a mnoho dalších zajímavých disciplín. Žáci ve skupinách sepsali informace o svém oblíbeném zvířeti, se kterým seznámili ostatní žáky. Projekt nás provázel i v hodině anglického jazyka, ve kterém jsme si procvičili zvířata již známá, ale také jsme se dnes naučili spoustu nových. Na závěr projektového dne žáci obdrželi diplomy za své úsilí.

Zpět na aktuality