Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Mikrosvět v parku

27.09.2019

Mikrosvět v parku

Do parku chodíme velmi často. V pátek dopoledne nám pobyt zpestřily pracovnice ekocentra IRIS svým zajímavým programem.  Žáci byli rozděleni do skupin, v nichž plnili jednotlivé úkoly. Měli možnost si zahrát na klíště, sestavit váhu a vyvážit ji, pomocí speciálních sklíček pozorovat živé i neživé organismy, které nejsou vidět pouhým okem. Žáky program velmi bavil a moc si jej užili.Zpět na aktuality