Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

Mobilní dopravní hřiště

25.06.2019

Mobilní dopravní hřiště

Před koncem školního roku si všichni žáci připomněli pravidla silničního provozu a správného chování na přechodu. V areálu MFB se žáci projeli na elektrických autíčkách a čtyřkolkách. Také si zkusili práci policisty, když dohlíželi na dodržování silničních pravidel a rozdávali pokuty na jejich porušení. Věříme, že si žáci zapamatovali všechny pravidla a budou se jimi řídit.
Zpět na aktuality