Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka - Vesmír
Žáci 5. ročníku se v posledních hodinách přirodovědy zabývali vesmírem. Vyhledávali informace o planetách, slunci a Měsíci v různých zdrojích...
Kalendář akcí
20
lis
Divadlo pana Bartoně 1.r. a MŠ

Mobilní dopravní hřiště

25.06.2019

Mobilní dopravní hřiště

Před koncem školního roku si všichni žáci připomněli pravidla silničního provozu a správného chování na přechodu. V areálu MFB se žáci projeli na elektrických autíčkách a čtyřkolkách. Také si zkusili práci policisty, když dohlíželi na dodržování silničních pravidel a rozdávali pokuty na jejich porušení. Věříme, že si žáci zapamatovali všechny pravidla a budou se jimi řídit.
Zpět na aktuality