Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Projektová výuka ve 3. ročníku - Den zvířat
V pátek 9.10. proběhla ve třetím ročníku projektová výuka ke příležitosti Mezinárodního dne zvířat. Žáci byli za pomoci losování rozděleni do čtyř...
Kalendář akcí
Momentálně nemáme naplánované žádné události

My village 2020

30.01.2020

My village 2020

Měsíc leden byl pro žáky 4. ročníku  ve znamení  tématu ,,My village“ celý měsíc jsme si povídali v hodinách anglického jazyka o naší vesnici. V rámci projektu žáci byli rozděleni do skupin. Každá skupinka měla za úkol nakreslit jinou část vesnice. Například školu, radnici, muzea a mnohé další. Potom žáci anglicky popisovali tyto významné objekty. Každý žák měl ve skupince svoji roli a projekt se velmi podařil.


Zpět na aktuality