Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Základní a mateřská škola v Čechách pod Kosířem
Obecní úřad Čechy pod Kosířem

obec Čechy pod Kosířem

Plavecký výcvik 2019 / 2020
Žáci druhého a třetího ročníku navštěvují již od září v rámci hodin tělesné výchovy plavecký výcvik. Každé úterý jezdí autobusem do Městských...
Kalendář akcí
15
lis
Slabikářová slavnost

Návštěva Muzea kočárů

26.09.2018

Návštěva Muzea kočárů

Další zastávkou v putování po pamětihodnostech naší obce bylo Muzeum kočárů, které žáci navštívili ve středu. Pan Obr nás všechny uchvátil poutavým vyprávěním o vzniku a stavbě muzea, o složitých opravách a renovacích kočárů, děti zaujala ukázka původního řemesla, ale také samotné kočáry a jejich původ. Pan Obr nám také ukázal, které z nich se objevily ve slavných filmech nebo při vzácných příležitostech. Děkujeme za pozvání a ukázku a rádi se do tohoto krásného místa opět vrátíme.Zpět na aktuality